عضویت آموزش کنترل و ترویج خدمات مهندسی گاز و آبفا ارتباط با بازرسان ارتباط با ریاست آمار آنلاین

  • به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرزخوش آمدید.
  • شماره سامانه پیام کوتاه سازمان: 30008356
  • پست الکترونیک: info@alborz-nezam.ir
پنجشنبه 7 بهمن 1400 | 17:30

جلسه هماهنگی و هم اندیشی مدیریت شهری گرمدره و سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز برگزار شد

1398/07/08

عزم جدی مدیریت شهری گرمدره برای همکاری نزدیک با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، به دنبال مذاکرات پیشین سازمان  با شهردار فقید گرمدره شادروان مهندس هومن قدوسی، در خصوص ارجاع خدمات مهندسی به سازمان مطابق قانون و پیرو پیگیری های مهندس غلامی ریاست سازمان و مهندس غفاری رییس دفتر نمایندگی سازمان در شهر گرمدره، جلسه هماهنگی دو مجموعه با حضور نواب رییس سازمان آقایان مهندس علیرضا صنوبر و مهندس شهروز قنبری و مهندس امیر بهادر غفاری رییس دفتر نمایندگی سازمان، همچنین مهندس کمالی زاده سرپرست شهرداری و آقای سلگی رییس شورای اسلامی شهر و برخی مدیران شهرداری گرمدره در محل دفتر شهردار این شهر برگزار شد.در این جلسه مهندس صنوبر نایب رییس اول سازمان ضمن عرض تسلیت در خصوص درگذشت شهردار فقید گرمدره، با اشاره به تفاهم صورت گرفته در زمینه ارجاع امور خدمات مهندسی به سازمان ، ابراز امیدواری کرد در دوره سرپرستی مهندس کمالی زاده  صورتجلسه منعقد شده در حضور نماینده سازمان بازرسی استان البرز، به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد.

در ادامه شهردار گرمدره با تاکید بر عزم جدی مدیریت شهری گرمدره برای همکاری نزدیک با سازمان نظام مهندسی، خواستار حمایت از مهندسان بومی گرمدره شد.
رییس شورای اسلامی شهر گرمدره نیز ضمن ابراز خرسندی از تعامل شکل گرفته، با اشاره به سکونت اقشار آسیب پذیر در منطقه گرمدره خواهان تمهید تسهیلاتی برای این اقشار شد.

مهندس قنبری نایب رییس دوم سازمان نیز در سخنانی با تسلیت درگذشت مهندس فقید قدوسی، ضمن تشکر از همکاری و همراهی مدیریت شهری گرمدره در اجرای مفاد قانون، تاکید کرد مهندسان بومی تمامی شهرهای استان همواره مورد توجه و حمایت سازمان بوده و هستند.

مهندس صنوبر نیز ابراز امیدواری کرد بتوان در چارچوب مقررات موجود تسهیلاتی در ارایه خدمات مهندسی به اقشار آسیب پذیر فراهم کرد.


نشریه نیارش

آب و هوا

همایش ها

اوقات شرعی